ŽALÚZIE A SIETE

 
Ponúkame žalúzie a siete najväčších slovenských výrobcou tieniacej techniky. Moderné a najpredávanejšie typy žalúzií ISSO retiazka, v súčasnosti spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka v oblasti tieniacej techniky. Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou sú obľúbeným doplnkom kancelárií, škôl, nemocníc, bytov a rodinných domov. Jednoduché ovládanie guľôčkovou retiazkou zabezpečuje vyťahovanie, sťahovanie a naklápanie lamiel žalúzie. Montujú sa na plastové okná, novšie drevené okná a euro okná. Ak k tomu pridáme širokú paletu farebných odtieňov nosných rámov (farebné a imitácií dreva), pri lamelách šírky 25 mm (49 farebných odtieňov a 16 imitácií dreva), pri lamelách šírky 16 mm (6 farebných odtieňov) je zaručené, že u nás nájdete to, čo pre svoje okná hľadáte a potrebujete.

Vertikálne žalúzie (Látkové žalúzie) si našli cestu aj do naších domovou, aj keď doteraz hrali prím v kanceláriach a spoločenských sálach. Okrem ľahko udržiavateľných syntetických materiálov ponúkame aj prírodné materiály, ktorých farebnosť a prírodný vzhľad, predurčujú ako vhodný doplnok k rustikálnemu nábytku, dreveným podlahám a iným prírodným doplnkom v domácnosti.

Siete proti hmyzu a dverové siete, sa stali už neodmysliteľnou súčasťou naších okien a balkonových dverí. Po čase aj oni potrebujú vymeniť. V širokej farebnej aj typovej ponuke si určite vyberiete.
© 2017 Domáci Servis, s.r.o.